Hi! Leuk dat je ons beter wilt leren kennen.

Het AOV Collectief is niet zomaar een startup. Wij zijn onderdeel van CMC Collectief. Een professioneel advieskantoor op het gebied van collectieve verzekeringsoplossingen. Wij zijn ervan overtuigd dat het bundelen van risico’s resulteert in een lagere premie, zonder afbreuk te doen aan de kwaliteit van de oplossing.

Wij zijn een mix van ervaren krachten en jonge creatieve ondernemers. Een club met innovatieve inzichten in de verzekeringsmarkt. Wij houden niet van kleine lettertjes en staan voor kwalitatief goede producten tegen een eerlijke prijs.

CMC Collectief maakt onderdeel uit van de CMC Groep.

Het team:

Zullen wij jouw AOV vergelijken?

Of heb je nog geen AOV?

Stuur een e-mail

Of bel met één van onze medewerkers

0318 - 50 10 00

Maandag t/m vrijdag, 08:00 - 17:30 uur

Ben Koelewijn

Adviseur

06-23 24 52 04
ben@cmc.nl

Remco Bouman

Adviseur 

06-82 04 97 77
remco@cmc.nl

Adrie de Kleuver

Adviseur

06-30 37 47 55
adrie@cmc.nl

Derkjan Niezing

Adviseur en claimbehandelaar

06-53 44 54 65
derkjan@cmc.nl

Diane Riches

Claimbehandelaar

0318-501 000
diane@cmc.nl

Stefan Reuvers

Backoffice medewerker

0318-501 000
stefan@cmc.nl

Rosel Scheurders

Administratief medewerker

0318-501 000
rosel@cmc.nl

Wat kunnen wij voor jou betekenen?

Kom alles te weten over onze collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering

Neem contact op

  • Perfecte dekking
  • Scherpe prijs
  • Professionele begeleiding